АКУМУЛАТОРНА НОЖИЦА ЗА ТРЕВА FIELDMANN FZN 4101A 3.6 V, БРОЙ БАТЕРИИ 1, 1.30 Ah, РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ 110 мм, РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА 80 мм
Код: 482631
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
- НАПРЕЖЕНИЕ : 3.6 V
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 1.30 Ah
- РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ : 110 мм
- РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА : 80 мм
Доставка:
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ | FZN 4101A |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 3.6 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1.30 Ah |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ | 4.00 h |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ | 110 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА | 80 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РОТАЦИОННА ДРЪЖКА С 4 ПОЗИЦИИ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669199075 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















