АКУМУЛАТОРНА НОЖИЦА ЗА ТРЕВА EINHELL GC-CG 18/1 Li 18 V, РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА 100 мм
Код: 235856









Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА : 100 мм
Доставка:
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | GC-CG 18/1 Li |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | POWER X-CHANGE |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА | 100 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.650 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825654875 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















