АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ КОМПЛЕКТ HIKOKI KC18DE-WHZ 18 V, БРОЙ БАТЕРИИ 3, 5.00 Ah
Код: 227044
>HIKOKI АКУМ. КОМПЛЕКТ KC18DE-WHZ
В наличност
Кратко описание
  • ИНСТРУМЕНТ 1 : АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧ. ПЕРФОРАТОР
  • ИНСТРУМЕНТ 2 : АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧ. БОРМАШИНА
  • ИНСТРУМЕНТ 3 : АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧ. ЪГЛОШЛАЙФ
  • ИНСТРУМЕНТ 4 : АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧ. ВИНТОВЕРТ
  • ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
Доставка:
Поръчай сега и вземи от: "" Днес
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от34.74
/
Лихва, такси и ГПР
Unicredit Logo
/
Количество
Акумулаторен безчетков перфоратор DH1826DA
Технически характеристики:
  • Обороти на празен ход: 0-950 min⁻¹
  • Сила на удара: 3.2 J
  • Захват на патронника: SDS+
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 27 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в бетон: 26 mm
Акумулаторна безчеткова бормашина DS18DE
Hikoki DS18DE е здрава 18V акумулаторна бормашина, проектирана за ефективност и удобство. Тя разполага с висок въртящ момент от 70 Nm и безключов патронник за лесна смяна на накрайниците, а компактната й дължина на главата от 155 mm я прави много маневрена в тесни пространства.  Бормашината се отличава с променлив контрол на скоростта и работи в два режима: пробиване и завинтване, като също така поддържа и функция реверс. Със своята ергономична мека дръжка, вградена LED светлина и 22 регулируеми настройки на въртящия момент, този инструмент е проектиран за комфорт и прецизност.
Технически характеристики:
  • Максимален въртящ момент: 70 N
  • Захват на патронника: 1.5 - 13 mm
  • Обороти на празен ход: 0-550 / 0-2000 min⁻¹
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 52 mm
Акумулаторен безчетков ъглошлайф G1813DA
Hikoki G1813DA е здрав 18V акумулаторен ъглошлайф, предназначена за различни приложения. Инструментът разполага с безчетков мотор, който не само осигурява висока мощност, но и увеличава живота на инструмента чрез намаляване на износването. За безопасността на потребителя включва система за защита от обратен удар и функция за плавен старт. Освен това, той е създаден с мисъл за удобство, предлагайки малка обиколка на ръкохватката за удобно боравене и подвижен филтър за прах за лесна поддръжка.
  • Диаметър на шлифовъчния диск: 125 mm
Акумулаторен безчетков винтоверт WH18DC
Hikoki WH18DC е здрав 18V безжичен ударен винтоверт, проектиран за ефективност и издръжливост. Той може да се похвали с висок въртящ момент на затягане от 210 Nm, осигуряващ мощна производителност дори за най-трудните задачи. Инструментът разполага с дизайн Triple Hammer за намалени вибрации и повишен комфорт по време на употреба. Освен това е оборудван с три LED светлини за отлична видимост и пет режима на затягане за различни приложения. С рейтинг IP56 той е прахо- и водоустойчив, което го прави подходящ за използване в предизвикателни среди.
  • Максимален въртящ момент: 210 Nm
  • Захват на патронника: 6.35 mm
  • Брой на скоростите: 5
Окомплектовка
3 батерии: 18 V / 5 Ah Li-Ion
Зарядно устройство
Текстилна чанта за лесен пренос и удобно съхранение
МаркаHIKOKI
МОДЕЛ
KC18DE-WHZ
ИНСТРУМЕНТ 1
АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧ. ПЕРФОРАТОР
DH1826DA
ИНСТРУМЕНТ 2
АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧ. БОРМАШИНА
DS18DE
ИНСТРУМЕНТ 3
АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧ. ЪГЛОШЛАЙФ
G1813DA
ИНСТРУМЕНТ 4
АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧ. ВИНТОВЕРТ
WH18DC
ТИП БАТЕРИЯ
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ
18 V