АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА БОРМАШИНА MAKITA DDF485RFJ 18 V, 50.00 nm, БРОЙ БАТЕРИИ 2, 3.00 Ah, КУФАР
Код: 243328
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 50.00 nm
- БРОЙ СКОРОСТИ : 2
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 3.00 Ah
- БРОЙ БАТЕРИИ : 2
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от7.48 €
/
14.63лв.
Лихва, такси и ГПР

10х19.79€
/
10х38.71лв.
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ | DDF485RFJ |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ | 50.00 nm |
| СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ | 21 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-500 / 0-1900 |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 2 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 38 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | MAKITA LXT |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 3.00 Ah |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯ 2 | 3.00 Ah |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 2 |
| LED ЛАМПА | Да |
| КУФАР | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381866361 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























