ЗАЗЕМИТЕЛНА ПЛОЧКА ЗА ПАНЕЛ 8 БРОЯ V-TAC 11395
Код: 147846
В наличност
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| МОДЕЛ | 11395 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 68 IP |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| РАЗМЕР | 3X3.2X0.5 CM |
| ДЪЛЖИНА | 3.20 см |
| ШИРИНА | 3.00 см |
| ВИСОЧИНА | 0.50 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЕЛЕКТРОПРОВОДИМО |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | 11395 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 68 IP |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| РАЗМЕР | 3X3.2X0.5 CM |
| ДЪЛЖИНА | 3.20 cm |
| ШИРИНА | 3.00 cm |
| ВИСОЧИНА | 0.50 cm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЕЛЕКТРОПРОВОДИМО |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800157690232 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














