МОНОФАЗЕН BACKUP BOX HUAWEI B0
Код: 227333
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от18.32 €
/
35.83лв.
Лихва, такси и ГПР

10х48.50€
/
10х94.86лв.
| Марка | HUAWEI |
| МОДЕЛ | B0 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| РАЗМЕР | 400X350X130MM |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 см |
| ШИРИНА | 13.00 см |
| ВИСОЧИНА | 30.00 см |
| МОДЕЛ | B0 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| РАЗМЕР | 400X350X130MM |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 см |
| ШИРИНА | 13.00 см |
| ВИСОЧИНА | 30.00 см |
| EAN | 227333 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















