ВЪНШНА РЕШЕТКА VENTS С ГРАВИТАЧНИ КЛАПИ VENTS VENTS MV 102 VK
Код: 485026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 15.00 мм
- ШИРИНА : 154.00 мм
- ВИСОЧИНА : 110.00 мм
Доставка:
| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ | VENTS MV 102 VK |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 15.00 мм |
| ШИРИНА | 154.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 110.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | Ф 100 |
| EAN | 4823016200778 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













