ВЪНШНА РЕШЕТКА VENTS С ГРАВИТАЧНИ КЛАПИ VENTS VENTS MV 102 VK
Code: 485026
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 15.00 мм
- WIDTH : 154.00 мм
- HEIGHT : 110.00 мм
Shipping:
| Brand | VENTS |
| MODEL | VENTS MV 102 VK |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 15.00 мм |
| WIDTH | 154.00 мм |
| HEIGHT | 110.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | Ф 100 |
| EAN | 4823016200778 |
No documents were found for this product

English 













