| H | B | H1 | B1 | H2 | B2 | L1 | L | мерна единица |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 317 | 217 | 273 | 173 | 297 | 197 | 5 | 25 | mm |
РЕВИЗИОНЕН ОТВОР VENTS D200x300
Код: 447401



Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 317.00 мм
- ШИРИНА : 217.00 мм
- ВИСОЧИНА : 25.00 мм
Доставка:
| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ | D200x300 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 317.00 мм |
| ШИРИНА | 217.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 25.00 мм |
| EAN | 4823016200693 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












