| H | B | H1 | B1 | H2 | B2 | L1 | L | мерна единица |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 217 | 167 | 173 | 123 | 197 | 147 | 5 | 25 | mm |
РЕВИЗИОНЕН ОТВОР VENTS D150x200
Код: 447398
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 217.00 мм
- ШИРИНА : 167.00 мм
- ВИСОЧИНА : 25.00 мм
Доставка:
| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ | D150x200 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 217.00 мм |
| ШИРИНА | 167.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 25.00 мм |
| EAN | 4823016200709 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












