| D | H | B | L | L1 | мерна единица |
|---|---|---|---|---|---|
| 125 | 142 | 186 | 15 | 45 | mm |
РЕШЕТКА VENTS MV120VJ
Код: 447389
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 186.00 мм
- ШИРИНА : 15.00 мм
- ВИСОЧИНА : 125.00 мм
Доставка:
| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ | MV120VJ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 186.00 мм |
| ШИРИНА | 15.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 125.00 мм |
| EAN | 4823016201393 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












