| a | a1 | b | b1 | c | мерна единица |
|---|---|---|---|---|---|
| 56 | 59 | 110 | 114 | 66 | mm |
КОНЕКТОР СЪЕДИНИТЕЛ ЗА ВЪЗДУХОВОДИ VENTS 515
Код: 447408
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 66.00 мм
- ШИРИНА : 114.00 мм
- ВИСОЧИНА : 59.00 мм
Доставка:
| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ | 515 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 66.00 мм |
| ШИРИНА | 114.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 59.00 мм |
| EAN | 4823016212771 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












