| a | b | c | мерна единица |
|---|---|---|---|
| 55x110 | 89 | 32 | mm |
КОЛЯНО ВЕРТИКАЛНО 90° VENTS 5252
Код: 447412
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 89.00 мм
- ШИРИНА : 55.00 мм
- ВИСОЧИНА : 110.00 мм
Доставка:
| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ | 5252 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 89.00 мм |
| ШИРИНА | 55.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 110.00 мм |
| EAN | 4823016212740 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












