| a | D | D1 | b | L | h | мерна единица |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 55x110 | 100 | 103 | 58x113 | 138 | 87 | mm |
КОЛЯНО ПЛОСКО-КРЪГЛО VENTS 521
Код: 447411
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 138.00 мм
- ШИРИНА : 55.00 мм
- ВИСОЧИНА : 110.00 мм
Доставка:
| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ | 521 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 138.00 мм |
| ШИРИНА | 55.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 110.00 мм |
| EAN | 4823016212818 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












