XPS КОРНИЗ LOLA(K 30) 150 СМ.
Код: 453978
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИСТИРЕН XPS
- ДЪЛЖИНА : 1500.00 мм
- ШИРИНА : 20.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 30.00 мм
Доставка:
| МОДЕЛ | LOLA(K 30) 150 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИСТИРЕН XPS |
| ДЪЛЖИНА | 1500.00 мм |
| ШИРИНА | 20.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 30.00 мм |
| ЦВЕТОВА ГАМА | БЯЛА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЪГЛОВ ДЕКОРАТИВЕН КОРНИЗ БЯЛ |
| EAN | 4007155650131 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












