XPS КОРНИЗ I40 200 СМ.
Код: 447310
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИСТИРЕН XPS
- ДЪЛЖИНА : 2000.00 мм
- ШИРИНА : 40.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 2.00 мм
Доставка:
| МОДЕЛ | I40 200 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИСТИРЕН XPS |
| ДЪЛЖИНА | 2000.00 мм |
| ШИРИНА | 40.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ЦВЕТОВА ГАМА | БЯЛА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СТЕНЕН ПЛОСЪК ДЕКОРАТИВЕН КОРН |
| EAN | 3250790045140 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











