HDPS КОРНИЗ NOLINA AD-018 2X1X200 CM
Код: 230869



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : HDPS
- ДЪЛЖИНА : 2000.00 мм
- ШИРИНА : 20.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 10.00 мм
Доставка:
Цена: 2.55 €2.04 € / 3.99 лв.
Спести: 20 %
| Марка | NOLINA |
| МОДЕЛ | AD-018 2X1X200 CM |
| МАТЕРИАЛ | HDPS |
| ДЪЛЖИНА | 2000.00 мм |
| ШИРИНА | 20.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 10.00 мм |
| ЦВЕТОВА ГАМА | БЯЛА |
| EAN | 2008690240186 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












