КОМПЛЕКТ САКСИИ ЗА РАЗСАД 20БР GARDEN STAR HD-10864
Код: 237166
В наличност
Доставка:
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-10864 |
| ТИП | САКСИЯ ЗА РАЗСАД |
| ВИСОЧИНА | 7.00 см |
| ШИРИНА | 7.50 см |
| ДЪЛЖИНА | 7.50 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 20 БРОЯ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973834157 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















