АКСЕСОАР ЗАВЪРШВАЩ ЪГЪЛ 2БР. GARDINIA ЗА ДВУКАНАЛЕН PVC КОРНИЗ
Код: 428646
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
- ДЪЛЖИНА : 135.00 мм
Доставка:
| Марка | GARDINIA |
| МОДЕЛ | ЗА ДВУКАНАЛЕН PVC КОРНИЗ |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 135.00 мм |
| ШИРИНА | 135.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 17.50 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПАКЕТ 2 БР. |
| EAN | 4003018054603 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















