ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 0.325, 72 ЗВЕНА RAIDER
Код: 486837
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.50 мм
- ДЪЛЖИНА : 45.00 мм
- СТЪПКА НА ВЕРИГАТА : 0.325
- БРОЙ ЗВЕНА : 72
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 45.00 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 0.325 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 72 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.300 kg |
| EAN | 3800123162404 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














