ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 0.325, 72 ЗВЕНА RAIDER
Code: 486837
In stock
Short Description
- THICKNESS : 1.50 мм
- LENGTH : 45.00 мм
- PITCH LENGTH : 0.325
- NUMBER OF LINKS : 72
Shipping:
| Brand | RAIDER |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE | CHAIN |
| THICKNESS | 1.50 мм |
| LENGTH | 45.00 мм |
| PITCH LENGTH | 0.325 |
| NUMBER OF LINKS | 72 |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 0.300 kg |
| EAN | 3800123162404 |
No documents were found for this product

English 














