ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 28 ЗВЕНА, 10 СМ RAIDER RD-GP21
Код: 228881
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 100.00 мм
- СТЪПКА НА ВЕРИГАТА : 1/4 "
- БРОЙ ЗВЕНА : 28
- ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА : 4 "
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-GP21 |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | ВЕРИГА |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 1/4 " |
| БРОЙ ЗВЕНА | 28 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 4 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.080 kg |
| EAN | 3800972027107 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













