ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 28 ЗВЕНА, 10 СМ RAIDER RD-GP21
Code: 228881
In stock
Short Description
- LENGTH : 100.00 мм
- PITCH LENGTH : 1/4 "
- NUMBER OF LINKS : 28
- FOR BAR LENGTH : 4 "
Shipping:
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-GP21 |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE | CHAIN |
| LENGTH | 100.00 мм |
| PITCH LENGTH | 1/4 " |
| NUMBER OF LINKS | 28 |
| FOR BAR LENGTH | 4 " |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 0.080 kg |
| EAN | 3800972027107 |
No documents were found for this product

English 












