ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 3/8, 40 ЗВЕНА HUSQVARNA X-CUT S93G
Код: 226471
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.30 мм
- СТЪПКА НА ВЕРИГАТА : 3/8 "
- БРОЙ ЗВЕНА : 40
- ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА : 10 "
Доставка:
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | X-CUT S93G |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА | 1.30 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 3/8 " |
| БРОЙ ЗВЕНА | 40 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 10 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.134 kg |
| EAN | 7393080704108 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












