КОРДА ЗА КОСЕНЕ ПРОФИЛ КРЪГ UNIVERSAL 3 ММ 10 М
Код: 450446
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 3.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 10000.00 мм
- ДИАМЕТЪР MM : 3.00 мм
- ДИАМЕТЪР MM : 3.00 мм
Доставка:
| Марка | UNIVERSAL |
| МОДЕЛ | 3 ММ 10 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | КОРДА |
| ДЕБЕЛИНА | 3.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 10000.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА | 10.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| МОДЕЛ | 3 ММ 10 М |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА | 10.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7391736014861 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













