КОРДА ЗА КОСЕНЕ 2MM 15M UNIVERSAL
Код: 450444
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 2.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 15000.00 мм
- ДИАМЕТЪР MM : 2.00 мм
- ДИАМЕТЪР MM : 2.00 мм
Доставка:
| Марка | UNIVERSAL |
| МОДЕЛ | ROUND LINE |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | КОРДА |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 15000.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | КОРДА |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА | 15.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КРЪГЪЛ ПРОФИЛ |
| EAN | 7391736014847 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













