Мощен, безкабелен и лесен за работа
Акумулаторният ъглошлайф Einhell Axxio 18/125 Q е надежден помощник за работа в работилницата, дома и гаража. Мощен, безкабелен и лесен за работа - това са само част от предимствата на този инструмент.

Български 






| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | AXXIO 18/125 Q PXC |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 8500 |
| КУФАР | Не |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | POWER X-CHANGE |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 1.850 kg |
| EAN | 4006825650525 |