АКУМУЛАТОРЕН ЪГЛОШЛАЙФ RAIDER PRO RDP-SPAG20 20 V, 125 мм, 4.00 Ah, БРОЙ БАТЕРИИ 1
Код: 230326
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 125 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ | RDP-SPAG20 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 11500 |
| КУФАР | Не |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | R20 |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4.00 Ah |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.350 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 4.000 kg |
| EAN | 3800972030350 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















