ЪГЛОШЛАЙФ BOSCH PROFESSIONAL GWS 2200 230 мм, 2200 W
Код: 136016
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 2200 W
- ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 230 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от4.79 €
/
9.37лв.
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ | GWS 2200 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2200 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 230 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 6500 |
| КУФАР | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 5.400 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4059952546681 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























