ЪГЛОШЛАЙФ BLACK&DECKER KG1202K-QS 125 мм, 1200 W
Код: 246423
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1200 W
- ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 125 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ | KG1202K-QS |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 125 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 11000 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5035048638071 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















