СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 80X80X100 MM DOMAX KM 10
Код: 470018
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 100.00 мм
- ВИСОЧИНА : 80.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 80.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KM 10 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 100.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 80.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 80.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.230 kg |
| EAN | 5907708141101 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












