СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 60X60X40 MM DOMAX KM 3
Код: 470013
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 40.00 мм
- ВИСОЧИНА : 60.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 60.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KM 3 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 40.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 60.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.070 kg |
| EAN | 5907708141033 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












