СВЪРЗВАЩА ЪГЛОВА ПЛАНКА 40X40X200 MM DOMAX KM 15
Код: 470022
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 200.00 мм
- ВИСОЧИНА : 40.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 40.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KM 15 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 200.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 40.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.230 kg |
| EAN | 5907708141156 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












