ПЛАНКА 80Х100 ММ AMIG Модел 504
Код: 138580
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 100.00 мм
- ВИСОЧИНА : 80.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 80.00 мм
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Модел 504 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.20 мм |
| ШИРИНА | 100.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 80.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 80.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023152557 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












