ПЛАНКА 206Х20 ММ AMIG Модел 505
Код: 138585
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 20.00 мм
- ВИСОЧИНА : 206.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 206.00 мм
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Модел 505 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.50 мм |
| ШИРИНА | 20.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 206.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 206.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023152601 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













