ПЛАНКА 160Х50 ММ AMIG Модел 500
Код: 138576
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 50.00 мм
- ВИСОЧИНА : 160.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 160.00 мм
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Модел 500 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.20 мм |
| ШИРИНА | 50.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 160.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 160.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023152496 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













