ОСНОВА ЗА ГРЕДА 121X120X60 ММ DOMAX PSO 120
Код: 470093
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 121.00 мм
- ВИСОЧИНА : 120.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 60.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | PSO 120 |
| ДЕБЕЛИНА | 5.00 мм |
| ШИРИНА | 121.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 120.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.663 kg |
| EAN | 5907708148360 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












