ЪГЛОВА ПЛАНКА ЛЯВА 170Х35 ММ AMIG Модел 305
Код: 138600
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 35.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 170.00 мм
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Модел 305 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.20 мм |
| ШИРИНА | 35.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 170.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023152731 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













