ЪГЛОВА ПЛАНКА 60X60X60 MM DOMAX KS 3
Код: 469991
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 60.00 мм
- ВИСОЧИНА : 60.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 60.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KS 3 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 60.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 60.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.110 kg |
| EAN | 5907708140135 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












