ЪГЛОВА ПЛАНКА 400X40X40 MM DOMAX KK 3
Код: 470000
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 40.00 мм
- ВИСОЧИНА : 400.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 40.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KK 3 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 40.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 400.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.258 kg |
| EAN | 5907708141231 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












