ЪГЛОВА ПЛАНКА 300X40X40 MM DOMAX KK 2
Код: 469999
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 40.00 мм
- ВИСОЧИНА : 300.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 40.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KK 2 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 40.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 300.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.198 kg |
| EAN | 5907708141224 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












