ЪГЛОВА ПЛАНКА 20Х20X16 ММ AMIG Модел 3
Код: 138569
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 16.00 мм
- ВИСОЧИНА : 20.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 20.00 мм
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Модел 3 |
| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ШИРИНА | 16.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 20.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 20.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8413023225060 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












