ЪГЛОВА ПЛАНКА 200X40X40 MM DOMAX KK 1
Код: 469998
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА : 40.00 мм
- ВИСОЧИНА : 200.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 40.00 мм
Доставка:
| Марка | DOMAX |
| МОДЕЛ | KK 1 |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 40.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 200.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.140 kg |
| EAN | 5907708141217 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












