GORENJE TH62E3X
Код: 712669
В наличност
Кратко описание
- ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ : 350 m3/h
- ЕНЕРГИЕН КЛАС : C
- БРОЙ МОТОРИ : 1
- ВИД ФИЛТРИ : ПОСТОЯННИ
Доставка:
Купи на изплащане
от3.86 €
/
7.55лв.
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ | TH62E3X |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 350 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 48.4 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ | 110 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 67 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ | A |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ФИЛТРИРАНЕ | B |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН | Не |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА | 2.0 W |
| ТАЙМЕР | Не |
| ИНТЕНЗИВНА СКОРОСТ | Не |
| ДИСПЛЕЙ | Не |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| СТЪКЛЕН ПАНЕЛ | Да |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782388415 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















