BEKO CFB 6432 W D
Код: 710413
В наличност
Кратко описание
- ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ : 295 m3/h
- ЕНЕРГИЕН КЛАС : D
- БРОЙ МОТОРИ : 1
- ВИД ФИЛТРИ : ПОСТОЯННИ
Доставка:
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ | CFB 6432 W |
| ТИП | КЛАСИЧЕСКИ |
| ДЕБИТ ПРИ МАКСИМАЛНА СКОРОСТ | 295 m3/h |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | D |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 64.0 kWh |
| БРОЙ МОТОРИ | 1 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА МОТОРИТЕ | 125 W |
| НИВО НА ШУМ ПРИ МАКС. СКОРОСТ | 69 dB |
| КЛАС ГАЗОДИНАМИЧНА ЕФЕКТИВНОСТ | E |
| КЛАС ЕФЕКТИВНОСТ НА ОСВЕТЯВАНЕ | E |
| ВИД ФИЛТРИ | ПОСТОЯННИ |
| ФИЛТЪР С АКТИВЕН ВЪГЛЕН | Не |
| ТИП ОСВЕТЛЕНИЕ | LED |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ НА ОСВ. ТЕЛА | 4.0 W |
| ТАЙМЕР | Не |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842904899 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













