ВОДОСТРУЙКА KARCHER K2 Universal Edition
Code: 802611
In stock
Shipping:
See credit plans
from3.09 €
/
6.04лв.
| Brand | KARCHER |
| MODEL | K2 Universal Edition |
| TYPE | POWER WASHERS |
| LENGTH OF HIGH-PRESSURE HOSE | 3 м |
| DETERGENT TANK | No |
| MAXIMUM TEMPERATURE OF WATER | 40 |
| SUCTION FUNCTION | No |
| PRODUCT WEIGHT | 3.770 kg |
| WARRANTY | 60 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| PRESSURE | 110.0 bar |
| FLOW (l/h) | 360.0 L/hr |
| WATER COOLED ENGINE | No |
| OPERATING RADUIS | 3.0 м |
| CABLE LENGTH | 5.0 м |
| TELESCOPIC HANDLE | No |
| CONSUMABLES | Yes |
| COLOUR | ЖЪЛТ |
| HEIGHT | 39.00 см |
| WIDTH | 28.00 см |
| LENGTH | 18.20 см |
| EFFICIENCY PER UNIT AREA | 20.0 m2/h |
| EAN | 4066529089076 |
No documents were found for this product

English 




























