ВЕНТИЛАТОР БЕЗ ПЕРКИ SYNCHRO NDY-EF601R TIMER
Code: 222731
In stock
Short Description
- TYPE : Stand
- MAX POWER : 50 W
- SPEED LEVELS : 3
- MAX POWER : 50 W
Shipping:
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL | NDY-EF601R |
| TYPE | Stand |
| MAX POWER | 50 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| TIMER | Yes |
| REMOTE CONTROL | Yes |
| MAX HEIGHT | 82 cm |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 4.350 kg |
| MODEL | NDY-EF601R |
| TYPE | Stand |
| MAX POWER | 50 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| TIMER | Yes |
| REMOTE CONTROL | Yes |
| MAX HEIGHT | 82 cm |
| MAX POWER | 50 W |
| EAN | 3800132516557 |
No documents were found for this product

English 












