ВЕНТИЛАТОР БЕЗ ПЕРКИ SYNCHRO NDY-EF601R ТАЙМЕР
Код: 222731
В наличност
Кратко описание
- ТИП : СТОЯЩИ
- МОЩНОСТ : 50 W
- СТЕПЕНИ НА РАБОТА : 3
- МОЩНОСТ : 50 W
Доставка:
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ | NDY-EF601R |
| ТИП | СТОЯЩИ |
| МОЩНОСТ | 50 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТАЙМЕР | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| МАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА | 82 cm |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 4.350 kg |
| МОДЕЛ | NDY-EF601R |
| ТИП | СТОЯЩИ |
| МОЩНОСТ | 50 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТАЙМЕР | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| МАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА | 82 cm |
| МОЩНОСТ | 50 W |
| EAN | 3800132516557 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












