ВАЛЯК ЗА ОТСИЧАНЕ EASY LINER NESPOLI
Code: 144234
In stock
Short Description
- SIZE SM : 12.00 см
- PURPOSE : ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ
Shipping:
| Brand | NESPOLI |
| SIZE SM | 12.00 см |
| PURPOSE | ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ |
| FIBER LENGTH | 10.00 мм |
| FIBER MATERIAL | ПОЛИАМИД |
| PAINT ROLLER DIAMETER | 45.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ОТСИЧАНЕ |
| EAN | 3524141945053 |
No documents were found for this product

English 














