УМИВАЛНИК ЗА ВГРАЖДАНЕ ВЪРХУ ПЛОТ OHTAKE 380/550/180 ROCA PEARL
Code: 243519
Short Description
- MATERIAL : FINECERAMIC
- COLOUR : PEARL
- LENGTH : 380.00 мм
- WIDTH : 550.00 мм
- HEIGHT : 180.00 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | ROCA |
| MODEL | PEARL |
| TYPE | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| MATERIAL | FINECERAMIC |
| COLOUR | PEARL |
| TAPHOLE | No |
| LENGTH | 380.00 мм |
| WIDTH | 550.00 мм |
| HEIGHT | 180.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ВГРАЖДАНЕ ВЪРХУ ПЛОТ |
| EAN | 8433290333527 |
No documents were found for this product

English 













